קסדות לאופנועים לילדים

אם אתם אוהבים פעילות מלאת אדרנלין וכעת אתם מחפשים אחר אותן הפעילויות המהנות ביותר בהן הילדים שלכם יוכלו להשתתף, במאמר זה נפרט נרחיב אודות פעילויות חוץ מהן ילדכם יוכל ליהנות ליד הבית כמו למשל נסיעה על אופנוע וזאת לצד פעילות חוץ של ספורט אתגרי במתקן מיוחד בתל אביב. הבה נתחיל..

 

פעילות חוץ מהנה לילדים – אופנועים

אם הילד שלכם צפה בתחרויות אופנועים בטלוויזיה והתלהב או אם הילד ראה אתכם או את אחד מהחברים שלכם על אופנוע וכעת גם הוא מעוניין להתנסות בנסיעה על אופנוע, בוודאי תשמחו לקרוא שכיום יש אופנועים לילדים, כמו למשל אופנוע שטח לילדים עם צמיגי שטח ומנוע עוצמתי עליו הילד יוכל להרגיש כאילו גם הוא משתייך ללהק האופנוענים. אופנוע זה מתאים לילדים עד 80 ק"ג וטווח הנסיעה בו עד ארבעים קילומטרים. אם מדובר על ילדים קטנים בין הגילאים שנתיים עד ארבע תוכלו להסתפק באופנוע סילון עם מוזיקה ואורות. לגילאי חמש יש אופנועים כמו אופנוע ממונע משטרתי, אופנוע דוקאטי עם מושב העור, גלגלי הגומי ונורות הלד בגלגלים. בנוסף, תוכלו לרכוש לילד אופנוע תואם BMW והאפשרויות עוד רבות.

 

דואגים לאמצעי מיגון עבור ילדים

חשוב לזכור שלמרות שהיום ניתן לקנות לילדים אופנוע לילדים או רכב המיועד לילדים אשר יעניק להם הרגשה שגם הם כמו ההורים יכולים לנהוג בהנאה ולמרות שמדובר על כלי רכב המיועד לילדים, כלומר בצעצוע מתוחכם ובטיחותי אשר מאפשר להם להוציא אנרגיות רבות כאשר הם בחוץ, צעצוע זה יכול להיות מסוכן באם אינכם דואגים למגן את הילד וללמד אותו את כללי הבטיחות. מסיבה זו חשוב לקנות לילדים מגני ברכיים וכמובן קסדה לאופנוע. בדרך כלל אותה החנות אשר מאפשרת רכישת אופנועים ומכוניות לילדים היא גם זאת בה תוכלו קסדות לאופנועים לילדים.

 

קסדות לאופנועים לילדים – הבחירה הנכונה

קסדה בטיחותית אשר נוחה לילד היא בגדר חובה לכל אחד אשר קונה לילדו אופנוע לילדים  וכן לכל הורה שמרשה לילדו לרכב על אופנוע של חבר. כאן מדובר על קסדה המותאמת לראש הילדים וזו המגיעה עם רצועה מרופדת המותאמת לפניו של הילד. חשוב מאוד לוודא שאותן קסדות לאופנועים לילדים המוצעות על ידי החנות הן כאלו שעברו מבחני ריסוק ובדיקות מעבדה ושהן מותאמות מבחינת הגודל להיקף ראשו של הילד. קסדות לאופנועים יכולות לשרת את הילד לא רק על אופנוע אלא גם על טרקטורון ומתקני אקסטרים והן מוצעות למכירה בגדלים של S ועד XL. שתהיה נסיעה בטוחה.

  • facebook icon
  • instagram icon
  • mail icon
  • phone icon

  Copyright Ⓒ SkyTown Ltd  All Rights Reserved