top of page
עיגול שני (עם מעט זום לגג).jpg
a.png

140Cm ומעלה
חופשי
לכל המפלסים 

a.png

 125-140Cm
כל המפלסים אך נדרש ליווי
מטעם הלקוח

a.png

 100-125 Cm
קומת קרקע
בלבד

למי זה מתאים?

חשוב לדעת

 • האם המתקן בטיחותי?
  המתקן הינו בטיחותי ואנו שמים דגש רב על בטיחות במתחם, המתקן עומד בכל התקנים הישראליים והאירופיים. ריתמות הבטיחות הינן מהסוג הטוב ביותר שקיים בשוק, בעלות אבטחה כפולה.
 • משך זמן פעילות
  משך זמן הפעילות הוא כשעה וחצי לסבב ברכישת כרטיס רגיל/משפחתי/ילדים. לקבוצות, ימי הולדת וימי גיבוש - תבנה פעילות מותאמת אישית.
 • האם צריך לתאם הגעה מראש?
  עדיפות הכניסה היא למזמינים מקום מראש, ללא הזמנה מראש הכניסה תהיה על בסיס מקום פנוי. הזמנה מראש מקצרת משמעותית את ההמתנה בכניסה ומבטיחה את מקומכם. לרכישת כרטיסים ותיאום הגעה, לחצו כאן
 • הוראות בטיחות
  יש להגיע בנעליים מותאמות לפעילות ספורטיבית - נעל סגורה (עדיף נעל ספורט/הליכה). לא תינתן כניסה לפעילות במתקן בסנדלים/כפכפים (כולל סנדלי שורש, נעלי עקב וקרוקס). שיער ארוך אסוף בגומייה (סיכות מתכת או פלסטיק מסכנות מבקרים אחרים כאשר הן נופלות מגובה). חל איסור מוחלט על העלאת אביזרים אישיים מכל סוג אל המתקן (בקבוקי שתייה, טלפונים ניידים, מצלמות, מפתחות, שעוני יד, צמידים, שרשראות וכד'). *ניתן לאבטח משקפיים בחוט ולדאוג שהם ישבו מתחת לרצועות קסדת הבטיחות. התאמת גובה המבקר במתקן הכרחית ליכולתו ליהנות במתקן. מסיבה זו נקבעו גבהי סף: ילדים מגובה 1 מטר ועד 1.25 מטר יכולים להיות רק בקומת הקרקע (בליווי מבוגר אחד לילד וללא תשלום). ילדים מגובה 1.25 מטר ועד 1.4 מטר יכולים לעלות אל הקומות 1 עד 4 כל עוד זה בליווי מבוגר (מלווה כרוך בתשלום כרטיס רגיל), שיתפעל ויעזור להם באופן צמוד בכל אלמנט אליו הם רוצים לעלות (גם נער בן 17 יכול להיחשב כמבוגר לצורך ליווי ). מגובה 1.4 מטר ומעלה ניתן לנוע במתקן באופן חופשי בכל ארבעת הקומות. (יש לקחת בחשבון ככל שעולים בקומות רמת הקושי עולה) ההקפדה על תנאים אלו כמו גם ההקשבה לדברי המדריכים והציות להוראות הבטיחות, הם המפתח לפעילות מהנה ובטוחה במתקן. משך הפעילות במתקן היא שעה וחצי וכוללת גם את הלבשת רתמת הבטיחות וההדרכה. מלווה בקומת הקרקע אינו נדרש בכרטיס ומלווה בקומות העליונות נדרש ברכישת כרטיס.
 • היכן מיוצר המתקן?
  המתקן במקורו מיוצר בגרמניה וכולל מספר פטנטים רשומים. כמו כן, מתקנים שכאלו אשר יוצרו על ידי החברה הגרמנית הותקנו בהצלחה במדינות רבות בעולם: גרמניה, ארה"ב, רוסיה, ספרד, שוויץ, הונגריה ועוד וכעת גם בישראל!
 • מדוע צריך נעליים סגורות גם בקיץ ולמה סנדלי שורש לא מספיק בטוחות?
  לפעמים מחליקים / מועדים כשעוברים מתקן. החיכוך של כף הרגל על הכבל ללא כיסוי מלא, עלולה לפצוע את העור ולגרום לפגיעה וכאב. גם סנדלי שורש / נעלי קרוקס אינן מבודדות מספיק את כף הרגל ולכן הן המטפס/ת לא יכול/ה לעלות איתם על המתקן.
 • למה רק מגובה 1.4 מטר, אפשר לעלות על המתקנים בקומות העליונות ללא מלווה?"
  כבלי האבטחה אליהם מחובר/ת המטפס/ת ממוקמים גבוה ורצועות הרתמה של המטפס/ת אינן מספיק ארוכות בשביל לספק תנועה חופשית וגורמות לקשיי תפעול ותנועה חופשית על המתקן. הדבר גורם לתקיעת המטפס/ת באמצע המתקנים, משאירות אותו תלוי באוויר בחוסר נוחות ותחושת תסכול. מלווה מבוגר וגבוה שמסייע למטפס/ת הנמוך מ 1.4 מטר, מאפשר תנועה רציפה על המתקנים והנאה מן האתגר.
 • למה מבוגר אינו יכול ללוות יותר משני ילדים בקומות העליונות?
  נהלי הבטיחות קובעים כי העלייה על כל מתקן מותרת רק לאדם אחד בו זמנית, או שניים במקרה של מבוגר המלווה ילד. מסיבה זו מבוגר המלווה שני ילדים, ינוע על המתקן כאשר ילד אחד לפניו וילד אחד מאחוריו- על כל מתקן הוא יעביר ראשון את הילד/ה שלפניו, יחזור ויעביר את הילד/ה שמאחוריו. כך הוא ינוע בקלות ובמהירות יחסית שלא תפריע ותגזול את ההנאה משאר המטפסים שבסמוך לו. כמות של מעל שני ילדים עשויה ליצור עיכוב בתנועת שאר המטפסים והדבר בהנאה שלהם- יש להתחשב בהם, גם הם שילמו עבור השהייה במתקן.
 • למה אסור לעלות עם צמידים, שעונים וטלפונים ניידים למתקן?"
  דברים נופלים! למרות שלרוב השעונים / צמידים, יש אבזם סגירה, החיכוך בכבל האבטחה, או בחבלים של אחד המתקנים, עלולים לפתוח / לקרוע את רצועת השעון / הצמיד ולגרום להם ליפול למטה והדבר נכון גם לגבי טלפונים ניידים וכל דבר אחר הנמצא בכיסים. קיים סיכון שהשעון / טלפון נייד או חפץ אחר שהשארנו בכיס, ייפול על ילד / מבוגר הנמצאים בקומת הקרקע- גם חפץ קטן וקל לכאורה הנופל מגובה רב על ראש / פנים של אדם עלול לגרום לפציעה קשה. כיוון שלא מפלים בין המבקרים, הכלל אחיד לכולם (גם לאלו שיש להם כיסים מאובטחים.
 • מדוע השהייה במתקן מוגבלת לשעה וחצי בלבד?
  המתקן יכול להכיל מספר מוגבל של מבקרים והדבר מחייב לקיים סבבים המוגבלים בזמן. מצאנו כי בשעה וחצי (כולל הלבשה והדרכה), המטפס/ת יכול/ה לחוות מספר סביר של מתקנים, להוציא מספיק מרץ ולנצל את הזמן בהנאה רבה.
 • הוראות בטיחות ותפעול מסלול הילדים
  הגבלות: גובה מינימאלי: 1 מטר. (ממוצע גילאים 8-3 שנים) גובה מקסימאלי: 1.25 מטר. כניסה רק לאחר תדריך ועם ציוד מתאים. שימוש: ניתן לנוע רק בכיוון אחד החבל אליו קשורים הילדים הינו רציף ואין צורך להחליף חבלי בטיחות כניסה ויציאה למתקן רק בנקודות ההתחלה והסיום .לרוב ילדים יצטרכו לעבור את כל המסלול מההתחלה עד הסוף. במקרה חירום ניתן לצאת בכל נקודה במסלול בעזרת מדריך.
 • הוראות בטיחות ותפעול במפלסי הפארק
  על המבקר לא לשנות כלום באופן לבישת ציוד המגן אחרי שהמדריך בדק אותו. בכל פעם שמורידים את ציוד המגן האישי (לדוגמה בעת הליכה לנוחיות) על המדריך לוודאלבישת הציוד מחדש. מבקר שיקפוץ על חבל הבטיחות יוזהר ,מבקר שיחזור על פעולה זו יורחק מהפארק. אין לעשן כלל בשטח הפארק. המתקן הינו מתקן ספורטיבי .לפיכך ,רק מי שיכול לעקוב אחר הוראות המדריך מבחינה פיזית ונפשית רשאי להשתמש בו. השימוש במתקן אסור בהחלט ל: אדם תחת השפעת סמים ואלכוהול. אנשים הסובלים מבעיות בריאותיות מסוימות ,לדוגמה בעיות גב/עמוד שדרה בעיות מפרקים ,לחץ דם גבוה או בעיות הלב וכלי הדם. נשים בהריון. אדם השוקל מעל 120 ק"ג. ייתכן ויהיו קיימים מגבלות נוספות לאלמנטים מסוימים אשר הורכבו במתקן. אדם או קבוצה אשר לא יישמע/ו להוראות המדריכים או יפריעו לפעילות של אחרים יש להרחיקם בהקדם ממתקן החבלים ומהפארק.
bottom of page